Ulusal ve uluslararası alanda kurumsal firmalara, toplantı, etkinlik yönetimi ve yurtdışı seyahatler gibi konularda çözüm ortaklığı yapmaktayız.

 

  Kurumunuzun en iyi şekilde tanıtılıp temsil edilebilmesi için düzenlenen toplantı, seminer, konferans ve organizasyonların kalitesi önemlidir. Bunun için konusunda profesyonel bir ekip, seçkin tesisler ile özel anlaşmaları sunan 4pro Mice her türlü ihtiyacınız ve etkinliğinizde yanınızdadır.

 

  Ekibimizin planlama ve tasarım konusundaki tecrübesini, yenilikçi yaklaşımlarımızla, hızlı ve hedef odaklı çalışmalara dönüştürürken, aktif, etkili, güvenilir, yaratıcı ve akılcı uygulamalarımız ile amacına uygun çözümler üretiyoruz.

 

  Sadece sizin düzenlediğiniz toplantı, seminer, konferans ve organizasyonlara destek vermekle kalmayan 4pro Mice yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerinizde ulaşım, transfer, konaklama gibi ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermektedir.

 

 

 

 

MEETING

İş ortaklarınızla, sosyal paydaşlarınızla bir araya gelmek, şirketinizdeki gelişmeleri basınla paylaşmak, yeni ürününüzü tanıtacak etkinlikler yapmayı planladığınızda, biz yanınızdayız. Bu heyecanlı gününüzde sizin için çözüm üretmeye hazırız.

INCENTIVES

Kurum içi motivasyonunuzu yükseltmek, şirket içi eğitimlerinizde fark yaratmak sizin için olduğu gibi bizim için de önemli. Siz tarihleri belirleyin, biz sizin için birbirinden farklı destinasyonlarda unutulmaz programlar organize edelim.

CONGRESS

Ulusal ya da uluslararası bir konferans, bir kongre ya da bir seminer düzenlemek zor ama keyifli bir iştir. Katılımcı sayınız kaç kişi olursa olsun, tüm organizasyonlarınızda size profesyonel destek sağlamak için varız. Tecrübemiz ve uzmanlığımız ile işinizi kolaylaştırmak için hazırız.

EVENT

Etkinliklerinizin sizi yansıtmasını istediğinizi biliyoruz. Çünkü her yıl onlarca etkinliği hayata geçirirken sizleri dinliyor ve sizlerle birlikte yüzlerce çözüm üretiyoruz. Bu önemli gününüzü kusursuz bir şekilde hayata geçirmek için heyecanla bekliyoruz.